AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Διαχείρισης Γραφείου

LIVEIN PROPERTIES: Ζητείται Λειτουργός Διαχείρισης Γραφείου – Λεμεσός

Η εταιρεία μας, LIVEIN PROPERTIES, αναζητά άτομο για τη θέση Λειτουργού Διαχείρισης Γραφείου για το νέο μας γραφείο στη Λεμεσό

Καθήκοντα:

  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Διαχείριση κλήσεων και προώθηση μηνυμάτων
  • Χειρισμός ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Διατηρεί το χώρο καθαρό και οργανωμένο
  • Ακολουθεί όλες τις πολιτικές της εταιρείας
  • Εκτελεί διάφορα καθήκοντα όπως αυτά του/της ανατεθούν

Προσόντα:

  • Εμπειρία ως Γραμματέας
  • Οργανωτικές ικανότητες και άριστες δεξιότητες διαχείρισης χρόνου.
  • Γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Outlook, Excel, Internet)
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα, εχεμύθεια, προθυμία, εργατικότητα, επαγγελματισμός

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση sioannou@livein.com.cy αναγράφοντας στο θέμα: “Λειτουργός Διαχείρισης Γραφείου – anergosjobs.com”