Ζητείται Spa Therapist (μισθός €1.100 – €1.400/ δωρεάν διαμονή/ σίτιση)

Vitality Spa & Wellness center: Ζητείται Spa Therapist – Πρωταράς

Η Vitality Spa & Wellness center διαχειρίστρια εταιρεία κέντρων ευεξίας στον Πρωταρά και στην Λάρνακα αναζητά Spa Therapist για την καλοκαιρινή σεζόν σε Hotel & Spa Resort στον Πρωταρά στην Κύπρο.

Καθήκοντα:

  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης και παροχής υπηρεσιών Spa (μασάζ, θεραπείες σώματος, θεραπείες προσώπου)

  • Εφαρμογή θεραπειών βάση των πρωτόκολλων της εταιρείας

  • Διατήρηση καθαρού και καλά εφοδιασμένου χώρου εργασίας (καμπίνα)

  • Πρόταση και προώθηση πρόσθετων υπηρεσιών και προϊόντων λιανικής

  • Τήρηση προτύπων υγιεινής και κανονισμών υγείας και ασφάλειας

Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Αισθητικής ή Φυσικοθεραπείας

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών

  • Γνώση τεχνικών μασάζ (Relaxing,Swedish,Deep tissue κ.ά.)

  • Γνώση θεραπειών προσώπου & σώματος

  • Η γνώση μανικιούρ-πεντικιούρ και αποτρίχωσης θα θεωρηθούν ως επιπλέον προσόν

  • Άριστη γνώση αγγλικών

  • Η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (ρωσικά ή γερμανικά) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

  • Ευγένεια και φιλική διάθεση

  • Επαγγελματική συμπεριφορά

  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών €1.100 – €1.400 (καθαρά) αναλόγως προσόντων

  • Μηνιαίες επιβραβεύσεις – Bonus

  • Κοινωνικές ασφαλίσεις

  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη (ΓΕΣΥ)

  • Πληρωμένη Διαμονή

  • Πλήρης σίτιση 3 φορές την μέρα

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

  • Ολοκληρωμένη και εξειδικευμένη εκπαίδευση σε όλα τα πρωτόκολλα υπηρεσιών της εταιρείας

  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα. Σεβόμαστε το απόρρητό σας τηρώντας τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων της Ευρωπαϊκής Ένωσης (GDPR).

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνεται μέλος της ομάδας μας, μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο vitalityspawellness@gmail.com

*Η επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψήφιους όπου ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων.