AD 8 code

Γιώτης Χρίστου ΛΤΔ: Θέση Εργασίας

Γιώτης Χρίστου ΛΤΔ: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Βοηθός Αποθήκης

Η εταιρεία ειδών υγιεινής και κεραμικών Γιώτης Χρίστου ΛΤΔ ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για τη θέση βοηθός αποθήκης για την επαρχία Λεμεσού.

Κύρια καθήκοντα

  • Παραλαβή, εκφόρτωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων.
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Οργάνωση και ομαλή λειτουργία της αποθήκης με βάση τις οδηγίες του Προιστάμενου
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων με τη χρήση περονοφόρου (forklift).
  • Τήρηση διαδικασίας καταστροφής αποθεμάτων σύμφωνα με την διαδικασία της εταιρείας.

Κύρια προσόντα

  • Γνώση χειρισμού περονοφόρου (forklift) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.