AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής

Ιδιωτικό Νοσοκομείο Ευαγγελισμός: Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής – Πάφος

Το Ιδιωτικό Νοσοκομείο Ευαγγελισμός αποτελεί ένα από τα μεγαλύτερα και άρτια εξοπλισμένα Ιδιωτικά Νοσηλευτήρια στην Κύπρο. Βρίσκεται στο κέντρο της επαρχίας Πάφου και παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες υγείας. Στα πλαίσια επέκτασης και ανάπτυξης, δέχεται αιτήσεις για τη θέση της Υποδοχής.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Διεκπεραίωση εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών/ασθενών
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Επιπλέον Προσόντα

  • Πτυχίο/Δίπλωμα Γραμματειακών σπουδών
  • Άλλη γλώσσα εκτός Ελληνικών και Αγγλικών