AD 8 code

Συμβούλιο του Δικηγορικού Συλλόγου Λευκωσίας: Θέση Εργασίας

Συμβούλιο του Δικηγορικού Συλλόγου Λευκωσίας: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Tο Συμβούλιο του Δικηγορικού Συλλόγου Λευκωσίας (ΔΣΛ) ανακοινώνει ότι προτίθεται να προχωρήσει σε πλήρωση θέσης Λειτουργού για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Δικηγόρων

Αρμοδιότητες:

  • Πώληση Χαρτοσήμων / Δικηγοροσήμων
  • Εξυπηρέτηση δικηγόρων και κοινού
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και παραγγελίες
  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Λοιπά συναφή καθήκοντα που θα ανατίθενται από το Συμβούλιο του ΔΣΛ

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Word, Excel, Outlook
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικότητα, συνέπεια και συνεργασία.

Διαδικασία:

  • Όλοι οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν μέχρι την 9ηΙουνίου 2023 βιογραφικό σημείωμα στο manager@nba.org.cy
  • Ο ΔΣΛ ενδέχεται να καλέσει σε προφορική συνέντευξη υποψηφίους, της οποίας η ώρα και η ημερομηνία θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.

Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ομισθό

Ωράριο Εργασίας:

  • Δευτέρα – Παρασκευή 08:00 – 14:00

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.