AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

Semesco Co. Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λεμεσός/ Λάρνακα

Η εταιρεία SEMESCO CO. LTD δέχεται αιτήσεις για εργοδότηση Βοηθού Αποθήκης στις εγκαταστάσεις της στην Καλαβασό / Βασιλικό.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Παραλαβή παραγγελιών
  • Φόρτωση, Εκφόρτωση και οργάνωση υλικών, εργαλείων και εξοπλισμού
  • Καταγραφή αποθεμάτων
  • Χειρισμός λογισμικού αποθήκης
  • Διανομή υλικών και εξοπλισμού στα εργοτάξια
  • Άλλες υποστηρικτικές εργασίες
  • Εξωτερικές δουλειές
  • Χειρισμός (μηχανημάτων / οχημάτων) Forklift
  • Καθαριότητα και συγύρισμα αποθηκευτικών χώρων της εταιρείας

Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η λυκείου
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών (επιπρόσθετο προσόν)

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hiring@semesco.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα