AD 8 code

Ζητείται Executive Assistant

Cmrc Cypronetwork Ltd: Ζητείται Executive Assistant – Λεμεσός

Ο όμιλος Συμβουλευτικών Υπηρεσιών CYPRONETWORK ζητεί την κάλυψη της ακόλουθης θέσης στα γραφεία του ομίλου στη Λεμεσό:

Executive Assistant

Προσόντα:

  • Κάτοχος Γραμματειακών Σπουδών, Μάρκετινγκ, Επικοινωνίας ή άλλου πτυχίου
  • Εργασιακή πείρα σε παρόμοια θέση
  • Εξαιρετικές ικανότητες οργάνωσης, διοίκησης και επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση Η/Υ και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση προγραμμάτων power point, illustrator ή/και InDesign ή άλλων σχετικών προγραμμάτων σχεδίου

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία, παρακολούθηση, έλεγχος και διαχείριση επικοινωνίας, συναντήσεων και εργασιών των τμημάτων
  • Ανάληψη επιμέρους εργασιών, μελετών, παρουσιάσεων, διοικητικών, οργανωτικών, και άλλων θεμάτων που ανατίθενται από τον Εκτελεστικό Πρόεδρο
  • Οργάνωση του γραφείου του προέδρου του ομίλου.
  • Λειτουργία ως Σύμβουλος σε ειδικά έργα.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας και οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι τις 28/06/2023 στο e-mail: cm@cypronetwork.com

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αναγράφουν τον κωδικό της θέσης «P1 – anergosjobs.com» ως θέμα του email,