AD 8 code

Ζητείται άμεσα Υπάλληλος για κτηματομεσιτικό γραφείο

Marinos Kineyirou Estate Agencies Ltd: Ζητείται Υπάλληλος – Λάρνακα

Ζητείται άμεσα Υπάλληλος για το κτηματομεσιτικό γραφείο Marinos Kineyirou Estate
Agencies Ltd στην Λάρνακα.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών όσον αφορά τις πωλήσεις και ενοικιάσεις ακινήτων

Προσόντα:

  • Προηγούμενη πείρα στο τομέα των πωλήσεων ακινήτων

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής Γλώσσας

  • Ρωσική Γλώσσα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

  • Πολύ καλές γνώσεις MS Office (Word, Excel)

  • Οργανωτικές δεξιότητες

  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

  • Ομαδικό πνεύμα και πνεύμα συνεργασίας

  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Προσφέρονται

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών

  • Ευκαιρίες ανέλιξης

  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο: m.k.larnaca@gmail.com