AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός

D. Ellinas Factory products Ltd: Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός – Λευκωσία και Λάρνακα

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός για τη στελέχωση και την ενίσχυση του δυναμικού της εταιρείας D. Ellinas Factory products Ltd στις επαρχίες Λάρνακας και Λευκωσίας.

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Επαφές-επισκέψεις σε μηχανολογικές εταιρείες της περιοχής (μελετητικές και κατασκευαστικές)
  • Σύνταξη προσφορών και διαχείριση παραγγελιών
  • Διαχείριση Πελατών
  • Συντονισμό έργων
  • Στενή συνεργασία με τα Κεντρικά γραφεία της εταιρείας και τη μονάδα παραγωγής στη Λεμεσό, Κύπρος.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δίπλωμα Μηχανολόγου Μηχαικού πολυτεχνικής σχολής, Κυπριακού-Ελληνικού Πανεπιστημίου ή Πανεπιστημίου άλλης Ευρωπαϊκής χώρας.
  • Πολύ καλή γνώση θεμάτων εξαερισμού/κλιματισμού. Προϋπηρεσία στον τομέα αυτό θα θεωρηθεί ισχυρό προσόν
  • Εμπειρία σε θέματα σύνταξης προσφορών και διαχείρισης παραγγελιών
  • Εργοταξιακή εμπειρία σε μηχανολογικά συστήματα τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Ικανότητα κατανόησης μηχανολογικών σχεδίων
  • Καλή Γνώση Autocad και δυνατότητα δημιουργίας σχεδίων
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εξωστρέφεια και καλές δυνατότητες επικοινωνίας
  • Technical background – Εμπειρία οικοδομής

Τι προσφέρουμε:

  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Φορητός υπολογιστής
  • Κινητό τηλέφωνο

Βιογραφικά στο email: despo.christofi@dellinas.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”