AD 8 code

A.J. Vouros Ltd: Θέση Εργασίας

A.JVouros Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Brand Manager

Η εταιρεία A.JVouros Ltd με ηγετική θέση στην παραγωγή, εισαγωγή και διανομή επώνυμων καταναλωτικών προϊόντων ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση Brand Manager με έδρα την Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Δημιουργία και εφαρμογή ετήσιου πλάνου Marketing & Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση και ανάλυση του ανταγωνισμού καθώς και των τάσεων της αγοράς
  • Τήρηση και έλεγχος προϋπολογισμού διαφήμισης και προώθησης των προϊόντων
  • Συνεργασία με την ομάδα Πωλητών, Συνεργατών και Προμηθευτών
  • Συνεργασία με τα ΜΜΕ

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κάτοχος Πτυχίου Marketing.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση Microsoft, Word, Excel, Social Media
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε συναφή κλάδο
  • Καλή γνώση της αγοράς των καταναλωτικών προϊόντων
  • Επαγγελματισμός, μεθοδικότητα και συνέπεια.
  • Δυναμική προσωπικότητα με οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Κάτοχος αδείας οδήγησης

Προσφέρεται ένα γενναιόδωρο πακέτο απολαβών αναλόγως πείρας και προσόντων.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο: “Brand Manager – anergosjobs.com” στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@ajvouros.com  μέχρι τις 30/06/2023