AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός

Compass Developers: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός – Λεμεσός

Η εταιρεία ανάπτυξης γης Compass λόγω αύξησης του κύκλου εργασιών της δέχεται αιτήσεις για πλήρωση της πιο κάτω θέσης:
Καθήκοντα:
  • Ετοιμασία σχεδίων, εγγράφων και διαδικασία προσφορών
  • Οργάνωση – Αρχειοθέτηση σχεδίων
  • Αναλύσεις, reports, προϋπολογισμοί έργων
  • Μετρήσεις και επιτόπου έλεγχοι ποσοτήτων, μετρήσεις για τελικούς λογαριασμούς
  • Παραγγελίες υλικών
Απαιτούμενα προσόντα:
  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού / Επιμετρητής Ποσοτήτων
  • Μέλος ΕΤΕΚ
  • Εμπειρία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (AutoCAD, Microsoft office)
  • Ικανότητα να εργάζεται κάτω από πίεση λόγω χρονοδιαγραμμάτων εκτέλεσης εργασιών
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.
Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: assistant@compassdevelopers.com με τίτλο: “anergosjobs.com”