AD 8 code

Ζητείται Χειριστής Φορητής Κάμερας

Brink’s: Ζητείται Χειριστής Φορητής Κάμερας – Λευκωσία και Λάρνακα

Η Brink’s η μεγαλύτερη εταιρεία ασφαλείας στη Κύπρο, δραστηριοποιείται στην Κύπρο από το 1983 και σήμερα εργοδοτεί πέραν των 700 καταρτισμένων σε θέματα ασφαλείας στελεχών. Επενδύοντας στην υποδομή της και την στελέχωση της, η Εταιρεία ζητά να προσλάβει Χειριστή Φορητής Κάμερας.

Προσφέρουμε ευκαιρίες σταδιοδρομίας και προσωπικής ανάπτυξης σε ένα ασφαλές και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας στο Έργο “Εγκατάστασης, Λειτουργίας και Συντήρησης Καμερών Φωτοεπισήμανσης”.

Καθήκοντα:

Ο Χειριστής Φορητής Κάμερας, θα οδηγεί καθημερινά, σε προγραμματισμένες τοποθεσίες παγκύπρια και θα μεριμνά για την τοποθέτηση και τη σωστή λειτουργία των φορητών καμερών καταγραφής ορίου ταχύτητας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές Γνώσεις Χειρισμού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Εργασία με σύστημα βάρδιας
  • Άδεια οδήγησης
  • Προηγούμενη εμπειρία ως Φύλακας Ασφαλείας αποτελεί πλεονέκτημα.

Στην Brink’s παρέχουμε:

  • Επιπλέον ωφελήματα πέραν του Κατώτατου Μισθού και των Υποχρεωτικών Δια Νόμου Ωφελημάτων και Συνεισφορών
  • Η καταβολή του μηνιαίου σας μισθού την τελευταία εργάσιμη ημέρα κάθε μήνα, χωρίς παρεκκλίσεις
  • Προκαταβολικά το μηνιαίο πρόγραμμα εργασίας σας για σκοπούς καλύτερου δικού σας προγραμματισμού
  • Δωρεάν Στολή ή και άλλα αναγκαία υλικά και εξοπλισμός, όπου και εφόσον απαιτούνται για τη σωστή διεκπεραίωση της εργασίας σας
  • Δωρεάν Εκπαίδευση και Πιστοποίηση όπου και εφόσον απαιτείται για τη θέση
  • Ευκαιρίες Επαγγελματικής Ανέλιξης και σταδιοδρομίας σε θέσεις Υπευθύνου Βάρδιας ή/και Υπεύθυνου Επόπτη, όταν και εφόσον αυτές προκύπτουν, σε σχέση πάντα με την επίτευξη των προσωπικών και εταιρικών στόχων
  • Σταθερό Επαγγελματικό Περιβάλλον

Οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.

Εάν θέλετε να γίνεται μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr.cy@brinks.com

με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο επικοινωνίας, 2274534322745300

Όλοι οι αιτητές θα πρέπει να είναι κάτοχοι Λευκού Ποινικού Μητρώου

Αριθμός Άδειας Ιδιωτικού Γραφείου Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΓ/I004