AD 8 code

Ζητούνται Υπάλληλοι Αποθήκης

Π.Κ. Ευρωδυναμική Λτδ: Ζητούνται Υπάλληλοι Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία Π.Κ. Ευρωδυναμική Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο και στην πώληση και διανομή DIY προιόντων και εργαλείων, αναζητεί να προσλάβει υπαλλήλους αποθήκης.

Οι διαθέσιμες θέσεις αφορούν μόνιμη και πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχωρισμός και ετοιμασία παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβλη σύμφωνα με το πρόγραμμα.
  • Φόρτωση παραγγελιών
  • Εκφόρτωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων.
  • Οργάνωση του χώρου της αποθήκης.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πενθήμερη πλήρης απασχόληση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών με 13ο μισθό

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: georgia@evrodinamiki.eu με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσετε στο 22385040