AD 8 code

BoConcept: Θέσεις Εργασίας

Delrock Investments: Ζητούνται Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών – Λευκωσία

Τα καταστήματα BoConcept Λευκωσίας & Λεμεσού, ζητούν άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών στο Τμήμα Πωλήσεων

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ετοιμασία προσφορών πελατών
  • Συμμετοχή στην οργάνωση και λειτουργία του καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις, ιδανικότερα σε καταστήματα επίπλων.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα.
  • Δεξιότητες ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Πτυχίο ή εκπαίδευση Interior Design θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν.

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για να κάνετε αίτηση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στο e-mail: info@delrock.com.cy & christina@delrock.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 22464727.