AD 8 code

Ζητείται Κλητήρας

Medochemie Ltd: Ζητείται Κλητήρας – Λεμεσός

Η Medochemie Ltd είναι μια Διεθνής Φαρμακευτική Εταιρεία με έδρα την Κύπρο. Η Medochemie κατασκευάζει ένα ευρύ φάσμα προϊόντων που χωρίζονται σε περισσότερες από 10 θεραπευτικές κατηγορίες, κατέχει 4355 άδειες κυκλοφορίας και δραστηριοποιείται σε περισσότερες από 107 χώρες σε όλο τον κόσμο. Οι δεκατρείς ξεχωριστές εγκαταστάσεις παραγωγής μας έχουν σχεδιαστεί για να συμμορφώνονται πλήρως με την τρέχουσα Ορθή Παραγωγική Πρακτική (cGMP) της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Ζητούμε κλητήρα με έδρα τα γραφεία μας στην Λεμεσό, για την διεκπαιρέωση εργασιών του γραφείου μας στην επαρχία Λευκωσία.

Ποια θα είναι τα καθήκοντα σου;

  • Εκτέλεση Εργασιών εντός και εκτός γραφείου
  • Διεκπεραίωση του ταχυδρομείου (παραλαβή και παράδοση αλληλογραφίας) μεταφορά επιστολών και δεμάτων εντός και εκτός της Εταιρείας.
  • Χειρισμός φωτοτυπικών μηχανών, γραφειακού εξοπλισμού και άλλων τεχνικών μέσων.
  • Διεκπεραίωση οποιασδήποτε εργασίας του ανατίθεται από την Εταιρεία στα πλαίσια των καθηκόντων του.

Ποιες δεξιότητες είναι απαραίτητες για να κάνεις αυτή την δουλειά;

  • Απόφοιτος/η Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Καλές δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας
  • Κάτοχος λευκού ποινικού μητρώου και χωρίς προηγούμενες καταδίκες σε θέματα οδικής ασφάλειας
  • Καλός χαρακτήρας με αίσθημα ευθύνης στην διαχείριση εμπιστευτικών πληροφοριών

Aν γίνεις μέλος της ομάδας μας θα έχεις τα πιο κάτω ωφελήματα:

  • Moναδική Ευκαιρία για καριέρα σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Σύγχρονο και Μοντέρνο Περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με βάση τα προσόντα και την εμπειρία
  • 13ος
  • Πληρωμένη Άδεια
  • Πολλαπλές Δραστηριότητες με την ομάδα
  • Συμμετοχή στο Ομαδικό Σχέδιο Tαμείου Προνοίας όπου ο εργοδότης συμβάλλει το 7% του μηνιαίου μισθού
  • Προαιρετική συμμετοχή στο Ομαδικό Σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης, και στο Εκπτωτικό Πρόγραμμα της Εταιρείας
  • Σύγχρονη και συνεχής εκπαίδευση, ευκαιρίες ανάπτυξης σε ένα ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Εάν πιστεύετε ότι έχετε τα παραπάνω προσόντα και αυτό το άνοιγμα ακούγεται ενδιαφέρον, κάντε αίτηση τώρα ανεβάζοντας το βιογραφικό σας παρακάτω ή συμπληρώνοντας την ηλεκτρονική αίτηση.

Εάν πιστεύετε ότι έχετε τα παραπάνω προσόντα και αυτή η θέση ακούγεται πρόκληση, υποβάλετε την αίτησή σας μέσω του παρακάτω συνδέσμου: (for portals)

Βάσει του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (GDPR), τα βιογραφικά /οι αιτήσεις εργοδότησης των ενδιαφερόμενων αιτητών διατηρούνται στο αρχείο μας σύμφωνα με την περίοδο συγκατάθεσης τους κατά την υποβολή της αίτησης τους. Ως εκ τούτου, σε περίπτωση που έχετε υποβάλει στο παρελθόν το βιογραφικό σας και σας ενδιαφέρει η εν λόγω θέση, αποστείλετε ξανά το βιογραφικό σας.

Τμήμα:

Τοποθεσία: Λεμεσός

Κατάσταση Απασχόλησης: Πλήρης

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με αυστηρή εμπιστευτικότητα. Θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία μόνο με τους υποψηφίους που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.