AD 8 code

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός

Aristides S. Air Control Services Ltd: Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός – Λευκωσία

Η εταιρεία Aristides S. Air Control Services Ltd η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο προμήθειας και εγκατάστασης Ειδικών Συστημάτων Κλιματισμού, Συστημάτων Αδιάλειπτης Παροχής Ενέργειας και Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων ζητά για άμεση πρόσληψη Μηχανολόγο Μηχανικό.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων
  • Συντήρηση Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων
  • Επίβλεψη Εγκατάστασεων Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση : panos@aristidesaircontrol.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22444660