AD 8 code

S.J. Seraphim Ltd: Θέση Εργασίας

S.JSeraphim Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΝΥΨΩΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ (REACH TRUCK & FORK LIFT) – Βοηθός Αποθήκης

Η S.JSERAPHIM Ltd, εισαγωγέας & διανομέας ειδών Γραφικής Ύλης, Χαρτικών, Σχολικών και Καταναλωτικών Προϊόντων ζητά να προσλάβει Βοηθό Αποθήκης για το Κέντρο Διανομής Λατσιών, με κύριο καθήκον τον χειρισμό ανυψωτικού μηχανήματος (REACH TRUCK & FORK LIFT).

ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

Κύριο καθήκον: Χρήση Εσωτερικού και εξωτερικού ανυψωτικού μηχανήματος.

Άλλα καθήκοντα: Φορτώσεις – Εκφορτώσεις,  Παραλαβή, Έλεγχος Αποθεμάτων, Απογραφές, Συλλογή, Έλεγχος και Συσκευασία Παραγγελιών και συναφείς εργασίες.

ΠΡΟΣΟΝΤΑ/ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ

Άδεια χειριστή ανυψωτικού (fork lift) και Εμπειρία σε παρόμοια θέση.

Απολυτήριο Λυκείου/Τεχνικής Σχ. / Ηλικία 25-45 ετών / Κάτοικος Λευκωσίας / Ευσυνείδητο και Εργατικό άτομο με καλή διαπροσωπική επικοινωνία.

ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΔΕΥ-ΠΕΜ:07:30–16:00 ΠΑΡ:07:30-14:15 (σύνολο 36 ώρες/ εβδ.)

ΑΠΟΛΑΒΕΣ

Πολύ ικανοποιητικές, ανάλογα με προσόντα και εμπειρία, 13ος μισθός.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέσω email μέχρι τις 31 ΜΑΙΟΥ 2023 με τίτλο «ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΝΥΨΩΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ – anergosjobs.com»Οι  αρχικές συνεντεύξεις θα γίνουν τηλεφωνικώς.

Email: info@seraphim.com.cy

FAX: 22 57 31 00

S.JSERAPHIM LTD

Τριπόλεως 48, 2235 Λατσιά

Τ.Θ. 25298, CY-1308 Λευκωσία

Τηλ: 22 20 30 30 Φάξ: 22 57 31 00