AD 8 code

Ζητούνται 2 νέα άτομα για το τμήμα client service

Ζητούνται 2 νέα άτομα για το τμήμα client service – Λευκωσία

Εταιρεία διαφήμισης στη Λευκωσία που γνωρίζει μεγάλη ανάπτυξη, αναζητά 2 νέα άτομα για συμπλήρωση του τμήματος εξυπηρέτησης πελατών.

Προσόντα:

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γρήγορη εκμάθηση
  • Team player
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Απολυτήριο Λυκείου/Σχολής ή και Πανεπιστημίου

Αρμοδιότητες:

  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών σε εξωτερικό χώρο
  • Εκπαίδευση ατόμων μετά από training
  • Συμμετοχή σε συνεδρίες γραφείου
  • Διαχείριση παραπόνων και ανθρωπίνου δυναμικού
  • Προώθηση πωλήσεων

Benefits:

  • Εκπαιδευτικά ταξίδια
  • Πιστοποιήσεις εξέλιξης στο marketing&επικοινωνία
  • Υψηλό πακέτο απολαβών
  • Team activities
  • Καθημερινή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες άμεσης ανέλιξης!

Στείλε σήμερα το βιογραφικό σου στο saleschmarketing@gmail.com

Κωδικός θέσης: AP 10

Διατίθεται περιορισμένος αριθμός θέσεων.

(AD-R-32/100)