AD 8 code

Tamasos Tours: Θέση Εργασίας

Tamasos Tours: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Εισερχόμενου Τουρισμού, και Διοργάνωσης Συνεδρίων & Events

Ζητείται Υπάλληλος από Τουριστικό Γραφείο και Γραφείο Διοργάνωσης Συνεδρίων και Events στη Λευκωσία. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Προσόντα

  • Δίπλωμα πανεπιστημίου.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, Word, Excel, Outlook.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση του Microsoft Publisher ή/και άλλων γραφιστικών προγραμμάτων.
  • Ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασιών, και χειρισμού πολλαπλών καταστάσεων ταυτόχρονα.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων.
  • Ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση εντός σύντομων προθεσμιών.
  • Επικοινωνιακή ικανότητα, πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα και ευελιξία.
  • Εμπιστευτικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.

Καθήκοντα

  • Επικοινωνία με συνεργάτες Tour Operators από το εξωτερικό.
  • Επικοινωνία με ξενοδοχεία, εταιρείες λεωφορείων και εκδρομών, διευθέτηση κρατήσεων.
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση τουριστών.
  • Επικοινωνία με χώρους εκδηλώσεων και συνεδρίων, και εταιρείες οπτικοακουστικού εξοπλισμού και εκθέσεων.
  • Επικοινωνία με γραφίστες και τυπογραφεία για την ετοιμασία του εκτυπωτικού υλικού των συνεδρίων.
  • Επικοινωνία με συνέδρους για την εγγραφή τους στο συνέδριο και διευθέτηση της παραμονής τους στην Κύπρο.
  • Οργάνωση και στήσιμο αιθουσών συνεδρίων και εξοπλισμού.
  • Τιμολόγηση πελατών.

Παρακαλούμε όπως στείλετε το πλήρες βιογραφικό σας στο lambros@tamasostours.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερωθούν για να προσκληθούν σε συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.