AD 8 code

Ζητούνται Καθαριστές/ Καθαρίστριες

Royal Artemis Private Hospital: Ζητούνται Καθαριστές/ Καθαρίστριες – Πάφος

Type: Full time
ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ
Ανοικτές θέσεις εργασίας για ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΣ / ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας του Royal Artemis Private Hospital

Στο Royal Artemis Private Hospital, στα πλαίσια ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων μας, αναζητάμε ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΣ / ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ για να ενισχύσουμε την ομάδα του Τμήματος Καθαριότητας. Είμαστε ένα από τα πιο σύγχρονα Ιδιωτικά Θεραπευτήρια στην Κύπρο, που παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες υγείας στην πόλη της Πάφου και τις όμορες περιοχές.

Κύρια Καθήκοντα

  • Ο καθαρισμός Ιατρείων, Δωματίων και Κοινόχρηστων χώρων του Νοσοκομείου
  • Σκούπισμα, σφουγγάρισμα, διακομιδή ακάθαρτων και σκουπιδιών στους καταγεγραμμένους χώρους φύλαξής τους
  • Απολύμανση των χώρων υγιεινής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Τι προσφέρουμε

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, αναλόγως πείρας και προσόντων.
  • Οργανωμένο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο e-mail: operationmanager@royalhospital.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στα τηλέφωνα: +357 26961600 / +357 99243226 (υπόψη Κου Α.Κοντεκάκη).