AD 8 code
Latest Jobs

Ζητείται Υπεύθυνος/η Εξυπηρέτησης Πελατών (έως 1500 ευρώ)

Ζητείται Υπεύθυνος/η Εξυπηρέτησης Πελατών (έως 1500 ευρώ) – Λευκωσία

Στόχος της εταιρείας μας είώ)ναι η άμεση και ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών μας, αναγνωρίζοντας τις ανάγκες τους και προσφέροντας τους τις βέλτιστες λύσεις.

Αναζητάμε να στελεχώσουμε ένα άτομο για την θέση Υπεύθυνος/η εξυπηρέτησης πελατών.

Παροχές:

·       Πενθήμερη εργασία από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή

·       Μακροχρόνια και σταθερή συνεργασία

·       Δυναμικό σχήμα bonus

·       Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε αξιοκρατικό περιβάλλον

·       Εταιρικά Ταξίδια

Προσόντα:

·       Οργάνωση και τήρηση προτεραιοτήτων

·       Εφαρμογή προγράμματος

·       Συνέπεια και καλή διαχείριση χρόνου

·       Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας

·       Επικοινωνιακές δεξιότητες

Καθήκοντα:

·       Προσέγγιση, επικοινωνία και ενημέρωση πελατών

·       Κατανόηση των αναγκών του πελάτη και προώθηση βέλτιστων λύσεων

·       Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες

·       Ανάπτυξη πελατολογίου

 Αν στοχεύεις σε μια μακροχρόνια συνεργασία στείλε το βιογραφικό σου στο: recruitmentmarketingcy@gmail.com

Αιτήσεις μέχρι: 20/05/23

*Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας και θα επικοινωνήσουμε μόνο με τα άτομα που πληρούν τις προϋποθέσεις της θέσης.

(AD-PP-142)