AD 8 code

Papouis Dairies Ltd: Θέση Εργασίας

Papouis Dairies Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Βοηθό Υπεύθυνου Παραγωγής

Η  εταιρεία PAPOUIS DAIRIES LTD,  η οποία εδρεύει  στην βιομηχανική περιοχή Αθηαίνου της Λάρνακας, ζητά να προσλάβει Βοηθό Υπεύθυνου Παραγωγής .

Ο/Η  Βοηθός Υπεύθυνου Παραγωγής θα έχει την εποπτεία της καθημερινής παραγωγικής διαδικασίας των γαλακτοκομικών προϊόντων.

Καθήκοντα:

  • Παραγωγή γαλακτοκομικών προϊόντων.
  • Υπεύθυνος για την καθημερινή παραγωγική διαδικασία  και την υλοποίηση της.
  • Έλεγχος των παραγόμενων  προϊόντων σε διάφορες φάσεις της παραγωγικής διαδικασίας.
  • Υπεύθυνος για την εξασφάλιση της καλής λειτουργίας των μηχανημάτων της παραγωγής σε συνεργασία με τον τεχνικό του εργοστασίου.
  • Χειριστής  μηχανημάτων παραγωγής τυροκομικών προϊόντων και συσκευασίας .
  • Διαχείριση προσωπικού παραγωγής

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Τυροκομικής  Σχολής ή  Τεχνολόγος Τροφίμων ,ή προϋπηρεσία σε Τυροκομείο ή σε συναφή κλάδο.
  • Ικανότητα επίλυσης  προβλημάτων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα
  • Εχεμύθεια
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Μόνιμη πλήρη απασχόληση μετά την εξάμηνη δοκιμαστική περίοδο.
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας μετά τα 2 χρόνια εργοδότησης
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ευκαιρία ανέλιξης

 Κάθε βιογραφικό σημείωμα θα αντιμετωπίζεται με εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα προς όλους τους ενδιαφερόμενους/ες.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο 24524323

Βιογραφικά σημειώματα να αποστέλλονται στο email: tsendona@halloumis.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com

Υπεύθυνοι συνέντευξης

Σεντόνα Θεοδώρα (Υπεύθυνη Προσωπικού)

Νικολάου Γιάννος (Διευθυντής Παραγωγής)