AD 8 code

Ζητείται Καθαρίστρια / Καθαριστής

Μέλαθρο Αγωνιστών της ΕΟΚΑ: Ζητείται Καθαρίστρια / Καθαριστής – Λεμεσός

Το «Μέλαθρο Αγωνιστών της ΕΟΚΑ», ένα άρτια εξοπλισμένο και στελεχωμένο Κέντρο Αποκατάστασης στη Λεμεσό, με υπηρεσίες Εξωτερικών Ιατρείων, Ακτινολογικό, Καρδιολογικό, Μικροβιολογικό Εργαστήριο και Στέγη Ηλικιωμένων ζητά να προσλάβει άμεσα Καθαρίστρια / Καθαριστή για πλήρη απασχόληση

Καθήκοντα:

  • Εφαρμόζει τις διεργασίες καθαριότητας των εγκαταστάσεων και του εξοπλισμού των Νοσηλευτικών Θαλάμων, σύμφωνα με τις προβλεπόμενες οδηγίες
  • Υλοποιεί όλες τις έκτακτες εργασίες καθαριότητας που έχουν ανατεθεί από την υπεύθυνη υπηρεσίας καθαριότητας εντός της ημέρας
  • Καθαριότητα και απολύμανση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων του Κέντρου

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος απολυτήριου Λυκείου
  • Καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Απολαβές και ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, αναλόγως πείρας και προσόντων.
  • 13ος Μισθός
  • Ετήσια άδεια
  • Ταμείο Προνοίας
  • 38 ώρες εργασίας
  • Υπερωρίες επί πληρωμή
  • Άλλα συναφή ωφελήματα
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές Μισθολογικής Ανέλιξης
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Οργανωμένο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Όλες οι αιτήσεις θα πρέπει να αποστέλλονται ηλεκτρονικά με πλήρες βιογραφικό σημείωμαστο email hr@melathroneoka.com.cy  με τίτλο: “anergosjobs.com” ή σε κλειστό φάκελο στην ταχυδρομική διεύθυνση: Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ, Τ.Θ. 57155, 3313 Λεμεσός, Κύπρος.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο +357 25872263.