AD 8 code

Ζητούνται 3 Οδηγοί/ Διανομείς

Genesis Logistics Ltd: Ζητούνται 3 Οδηγοί/ Διανομείς – Λάρνακα

Η εταιρεία Genesis Logistics Ltd, με έδρα τη Λάρνακα, είναι παροχέας υπηρεσιών διεθνών μεταφορών & διαχείρισης εφοδιαστικής αλυσίδας (logistics), με διεθνή πιστοποίηση κορυφαίου εργοδότη για δυο συνεχόμενες χρονιές .

Λόγω αύξησης τους όγκου εργασιών της, ζητούνται για άμεση πρόσληψη:

3 ΟΔΗΓΟΙ / ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ

Καθήκοντα

Φόρτωση, έλεγχος και διανομή εμπορευμάτων Παγκύπρια

Προσόντα

Επαγγελματική άδεια φορτηγού Α’ 7τ. ή 12τ.

Γνώση ελληνικής γλώσσας

Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ηθική, εχεμύθεια, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Προσφέρεται πολύ καλό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@genesiscyprus.com με τίτλο: “Διανομείς – anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.

Τελευταία ημέρα υποβολής ενδιαφέροντος 12 Μαΐου 2023