AD 8 code

Hartziotis Trading Co Ltd: Θέση Εργασίας

Hartziotis Trading Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Αποθήκης

Η εταιρεία Hartziotis Trading Co Ltd, εισαγωγείς και διανομείς ποτών και τροφίμων, ζητά να προσλάβει Βοηθό Αποθήκης για την αποθήκη που διατηρεί η εταιρεία στην Βιομηχανική Περιοχή Νήσου.

Καθήκοντα

  • Επίβλεψη παραλαβής εμπορευμάτων από containers
  • Ταξινόμηση εμπορευμάτων
  • Σήμανση προϊόντων
  • Καθαριότητα αποθήκης
  • Προετοιμασία παραγγελιών και φόρτωμα αυτοκινήτων διανομής

Προσόντα & Εμπειρία

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χααρακτήρα
  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμoια θέση θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.

Θα προσφερθεί πολύ καλό πακέτο απολαβών (βασικός μισθός, 13ος, πενθήμερη εβδομάδα εργασίας) αναλόγως των προσόντων και της πείρας του υποψηφίου.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, μέχρι την Παρασκευή 12 Μαΐου 2023, στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@hartziotis.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή στο φαξ 22610303. Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 22461090.