AD 8 code

Y.C. Mega Tech Ltd: Θέση Εργασίας

Y.C. Mega Tech Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Πωλήσεων Καταστήματος

Η Y.C. MEGA TECH LTD είναι η εταιρεία που διαχειρίζεται την ιστοσελίδα laptopsclearance.com.cy και το κατάστημα λιανικής στην λεωφόρο Διαγόρου στην Λευκωσία. Κορυφαίοι στις πωλήσεις και τεχνικής υποστηρίξεις φορητών και σταθερών ηλεκτρονικών υπολογιστών τόσο μέσω του φυσικού μας καταστήματος όσο και μέσω της ιστοσελίδας μας.

Η εταιρεία μας ζητά να προσλάβει Λειτουργό Πωλήσεων Καταστήματος Τεχνολογίας στην Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ταχύτητα και συνέπεια
  • Υψηλό αίσθημα εξυπηρέτησης πελατών
  • Γνώση πωλήσεων σε κατάστημα λιανικής πληροφορικής και ηλεκτρονικών υπολογιστών & τεχνικής υποστήριξης, θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος
  • Διαχείριση πελατών και παραγγελιών του online-shop
  • Δημιουργία προσφορών σε πελάτες και λήψη παραγγελιών

Ωράριο:

  • Δευτέρα – Παρασκευή 09:30 – 18:30 & Σάββατο 10:00 – 14:00
  • Ένα off την εβδομάδα.

Τι προσφέρουμε:

  • Πολύ ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών, ανάλογος ικανοτήτων και εμπειρίας
  • 13ος Μισθός Πληρωμένες άδειες

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο sales@ycmegatech.com με τίτλο: “anergosjobs.com”