AD 8 code

Ψάχνουμε δύο νεαρά άτομα

Ψάχνουμε δύο νεαρά άτομα – Λάρνακα

Ψάχνουμε δύο νεαρά άτομα για την θέση του πωλητή.

Έχουμε μια ανθρωποκεντρική εταιρεία που προωθεί υπηρεσίες σε πελάτες, οι οποίες σας επιτρέπουν να έχετε τεράστιες επιδόσεις στις πωλήσεις!

Η εταιρεία μας προσφέρει άμεσο ξεκίνημα εντός του Απριλίου σε άτομα με ή χωρίς προϋπηρεσία.

Τύπος απασχόλησης: Full time

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

  • Επικοινωνιακές ικανότητες

  • Θετική ενέργεια, ομαδικότητα και συνεργασία

Βασικά καθήκοντα:

  • Προώθηση υπηρεσιών

  • Εξυπηρέτηση πελατών

  • Αύξηση των πωλήσεων και του πελατολογίου της εταιρείας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλές αμοιβές

  • Διπλώματα στο τομέα του Μάρκετινγκ και των πωλήσεων

  • Επαγγελματική ανέλιξη

  • Επαγγελματικά ταξίδια

Στείλτε μας το βιογραφικό σας  σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση και θα επικοινωνήσουμε άμεσα μαζί σας  μετά από αξιολόγηση: hroffice.manager22@gmail.com

*Αποστολή βιογραφικών εώς  30/04/2023

(AD-FF-1)