AD 8 code

Ζητείται Junior Τεχνικός Συντήρησης Μηχανών

RICH COFFEE ROASTERS: Ζητείται Junior Τεχνικός Συντήρησης Μηχανών – Λεμεσός

Καθήκοντα

  • Επισκευή του μηχανολογικού εξοπλισμού στο εργαστήριο αλλά και στον πελάτη

  • Παραδώσεις και εγκατάσταση εξοπλισμού στον πελάτη αλλά και άλλων προϊόντων

  • Τεχνική Υποστήριξη

Ωφελήματα

  • 13ος μισθός

  • 20 μέρες πληρωμένη άδεια από τον εργοδότη

  • Μισθός ανάλογου προσόντων

  • Παροχή κινητού τηλεφώνου

  • Η εταιρεία μας προσφέρει άμεση και συνεχή εκπαίδευση

  • Προοπτική ανέλιξης

  • Φιλικό Περιβάλλον

Προσόντα

1.    Απόφοιτος/τη Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

2.    Απόφοιτος/τη Μηχανολογικής ή Ηλεκτρολογικής σχολής ή παρόμοιας σπουδής θα θεωρηθεί σαν επιπρόσθετο προσόν.

3.    Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί σαν επιπρόσθετο προσόν.

4.    Κάτοχος κανονικής άδειας οδηγού αυτοκινήτου

5.    Συνεπής στο ωράριο εργασίας

6.    Κάτοικος Λεμεσού

Email Address: jobs@richcoffee.com

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 25268019