AD 8 code

Ανάπτυξη τμήματος Sales & Marketing

Ανάπτυξη τμήματος Sales & Marketing – Λευκωσία

Η Εταιρεία μας  ψάχνει άτομα για την στελέχωση του τμήματος Sales and Marketing λόγω επέκτασης της εταιρείας μας.  Άτομα  φιλόδοξα, με ικανότητα συνεργασίας σε ομάδα και πρόθυμα για εκπαίδευση από έμπειρους εκπαιδευτές. Προσφέρεται η επιλογή της προσωπικής σας ανέλιξης στον χώρο.

Προσόντα

·       Επικοινωνιακές δεξιότητες

·       Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες

·       Φιλόδοξα άτομα  και ικανότητα συνεργασίας

·       Διάθεση για μάθηση

Προσφέρουμε:

·       Εκπαίδευση από εξειδικευμένα στελέχη  στο χώρο  του marketing

·       Βοnus παραγωγικότητας

·       Εταιρικά Ταξίδια

·       Ευκαιρίες ανέλιξης

·       Ευέλικτο ωράριο

·       Αναγνωρισμένες πιστοποιήσεις

Καθήκοντα

·       Προώθηση υπηρεσιών μέσω άμεσων πωλήσεων

·       Οργάνωση και επίτευξη στόχων

·       Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με νέους  πελάτες

Στείλε τώρα το CV σου unemployedcy2020@gmail.com και διεκδίκησε μια θέση στην ομάδα μας !

(προσόντα στο τομέα Sales and Marketing θα θεωρούνται επιπλέον προσόν )

(AD-PP-136)