AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

E.Pyrga Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λεμεσός

Η Βιομηχανία Παγωτού Ε.Πυργά Λτδ ζητά για άμεση πρόσληψη Βοηθό Αποθήκης για το τμήμα πωλήσεων.

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά ψυγείων σε πελάτες της εταιρείας.
  • Τροφοδοσία παγωτού σε ιδιόκτητες παγωταρίες.
  • Εξυπηρέτηση του πελατολογίου της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση της αγοράς σε Παγκύπρια βάση.
  • Άδεια φορτηγού θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο, επαγγελματικό περιβάλλον με άριστες προοπτικές, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση: careers@epyrga.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα κρατηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.