AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

A.Y. Yiannakou Services Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Η εταιρεία A.Y. YIANNAKOU SERVICES LTD ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα γραμματέα για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και εκτέλεση εργασιών γραφείου
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εγγράφων
  • Εκτέλεση διαδικασίας για ετοιμασία προσφορών
  • Διαχείριση – έλεγχος χρεωστών, πιστωτών ( τιμολόγια, αποδείξεις, πληρωμές, κλπ)

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

ΑπολαβέςΑναλόγως προσόντων

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: info@ayyiannakou.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο: 22677771