AD 8 code

Ζητείται Αντιπρόσωπος Επιχειρήσεων

Ζητείται Αντιπρόσωπος Επιχειρήσεων – Λευκωσία

Η PHBC LTD  είναι εταιρεία Marketing και διαφήμισης η οποία ψάχνει 2 άτομα για να ενταχθούν στο τμήμα των αντιπροσώπων Επιχειρήσεων.

Η εταιρεία δραστηριοποιείται ενεργά στο χώρο της διαφήμισης και Marketing από το 2016, με διάφορες διακρίσεις για την αποτελεσματικότητα των ενεργειών της και την μεγάλη ανάπτυξή της σε άλλες χώρες.

Στόχος του κάθε συνεργάτη μας είναι να ξεπερνά το εαυτό του σε καθημερινή βάση και να αναπτύσσει νέες ικανότητες στο τομέα του Marketing.

Καθήκοντα ρόλου:

·       Ανάλυση και έρευνα αγοράς σε μικρομεσαίες επιχειρήσεις

·       Επίτευξη επιχειρηματικών στόχων εντός του προκαθορισμένου χρόνου

·       Προώθηση υπηρεσιών μέσω άμεσων πωλήσεων

·       Οργάνωση και επίτευξη στόχων

·       Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με νέους  πελάτες

Προφίλ υποψηφίου:

·       Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

·       Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

·       Οργανωτικές δεξιότητες

·       Επικοινωνιακές δεξιότητες

·       Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες

·       Διάθεση για μάθηση

Παροχές εταιρείας:

·       Ανταγωνιστικές αμοιβές

·       Εκπαίδευση από εξειδικευμένα στελέχη  στο χώρο  του Marketing

·       Βοnus παραγωγικότητας

·       Εταιρικά Ταξίδια

·       Ευκαιρίες ανέλιξης

·       Ευέλικτο ωράριο

·       Αναγνωρισμένες πιστοποιήσεις

 Στείλε τώρα το CV σου στο administrator@phoenixbccy.com και διεκδίκησε μια θέση στην ομάδα μας !

(προσόντα στο τομέα Sales and Marketing θα θεωρούνται επιπλέον προσόν )

Αιτήσεις θα δεχόμαστε μέχρι τις 10 Απριλίου 2023

(AD-PP-134)