AD 8 code

E.Pyrga Ltd: Θέση Εργασίας

E.Pyrga Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Υπεύθυνος/η Παραγωγής Παγωτού

Η εταιρεία Ε. ΠΥΡΓΑ Λτδ ζητά για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνο/νη Παραγωγής Παγωτού για μόνιμη απασχόληση για το εργοστάσιο της στη Βιομηχανική περιοχή Αγίου Αθανάσιου στη Λεμεσό.

Προσόντα

  • Ο/Η υποψήφιος/α πρέπει να μιλά και να γράφει καλά την Ελληνική και Αγγλική γλώσσα
  • Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή και προγράμματα MS Office
  • Προηγούμενη πείρα στον τομέα τον τροφίμων
  • Απολυτήριο Τεχνικής/Ξενοδοχειακής σχολής (τομέα τροφίμων, ζαχαροπλαστική) ή πτυχίο ανώτερης εκπαίδευσης σε συναφή τομέα ή οποιοδήποτε σχετικό δίπλωμα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα,
  • Δυνατότητα διαχείρισης προσωπικού
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Ικανότητα να ακολουθεί οδηγίες αλλά και να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες όπου και όταν χρειάζεται
  • Ικανότητα να συνεργάζεται αρμονικά και με ευγένεια με την υπόλοιπη ομάδα

Καθήκοντα

  • Προγραμματισμός παραγωγής
  • Οργάνωση και εκτέλεση διαδικασίας παραγωγής
  • Διαχείριση και εκπαίδευση προσωπικού
  • Παραγγελίες πρώτων υλών

Συνθήκες Εργασίας

  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Συνδυασμός χειρωνακτικής και γραφειακής εργασίας
  • Ωράριο 07:30 – 17:00

Παρέχονται

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ετήσια άδεια με αποδοχές
  • 13ος μισθός
  • Φιλικό και οικογενειακό περιβάλλον
  • Δωρεάν προϊόντα της εταιρείας

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο 25722255.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@epyrga.com με θέμα “Υπεύθυνος/νη Παραγωγής – anergosjobs.com”