AD 8 code

Ζητείται Bookkeeper

E.Pyrga Ltd: Ζητείται Bookkeeper – Λεμεσός

Η Βιομηχανία Παγωτού Ε.Πυργά Λτδ ζητά για άμεση πρόσληψη έμπειρο/η Bookkeeper για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Ολοκληρωμένη και πλήρη τήρηση των λογιστικών βιβλίων της εταιρείας μέσω λογιστικού συστήματος
  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων σε λογιστικό σύστημα (Bookkeeping)
  • Παρακολούθηση και συμφιλίωση λογαριασμών πιστωτών, χρεωστών και τράπεζας
  • Δημιουργία Management Accounting Reports ανά μήνα/τρίμηνο/έτος.
  • Αρχειοθέτηση , φύλαξη και τήρηση αρχείων
  • Γενική οργάνωση και υποστήριξη λειτουργιών του γραφείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών, προμηθευτών και διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Σύνταξη επιστολών/ προσφορών και άλλων εγγράφων
  • Διαχείριση λειτουργιών ISO/HACCP
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων και παραγωγής μέσω του λογιστικού συστήματος

Προσόντα:

  • Κάτοχος διπλώματος LCCI Level 3 (Higher)
  • Πτυχίο Λογιστικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ελάχιστη πείρα 2 ετών στη διαχείριση payroll, VAT, μερίδες πελατών/προμηθευτών, αποσβέσεων και ολοκληρωμένης δημιουργίας λογιστικών βιβλίων για έλεγχο.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ και χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Προηγούμενη πείρα στη χρήση του λογιστικού συστήματος 1C Enterprise θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ομαδικό πνεύμα με οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Ωράριο: Δευτέρα- Παρασκευή 08:00-17:00

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, το οποίο περιλαμβάνει και 13ο μισθό.

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο, επαγγελματικό περιβάλλον με άριστες προοπτικές, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@epyrga.com με τίτλο: “Bookkeeper – anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα κρατηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.