AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

“Μοναδικά Χαμόγελα”: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λευκωσία

Ο Παγκύπριος Σύνδεσμος Σπάνιων Γενετικών Παθήσεων “Μοναδικά Χαμόγελα” προκηρύσσει θέση Γραμματειακού Λειτουργού για το Πολυθεματικό Κέντρο Αξιολόγησης και Παρέμβασης Μοναδικά Χαμόγελα.

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες

  • Τίτλο Σπουδών τριτοβάθμιας εκπαίδευσης από αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο σε συναφή ή άλλο κλάδο
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραφή και ομιλία)
  • Άριστη γνώση MS Office και ειδικά Outlook και Word
  • Ικανότητα ανάπτυξης κριτικής σκέψης
  • Πολύ καλές διαπροσωπικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα
  • Υπευθυνότητα, ευγένεια και συνέπεια
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα οργάνωσης και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Γνώση του λογισμικού προγράμματος E-Soft καθώς και της πλατφόρμας ΓΕΣΥ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Βασικά Καθήκοντα

  • Διαχείριση λογιστικών πράξεων (πληρωμές / αποδείξεις) μέσω του λογισμικού προγράμματος E-Soft καθώς και προετοιμασία για αποστολή στους λογιστές
  • Διαδικασία διαχείρισης πλατφόρμας ΓΕΣΥ
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων, συντονισμό ραντεβού και προγραμμάτων
  • Υποδοχή και επικοινωνία με γονείς
  • Αρχειοθέτηση και οργάνωση αρχείων
  • Ετοιμασία επιστολών
  • Οργάνωση χρονοδιαγράμματος πολυθεματικών συναντήσεων
  • Διαχείριση αποθεμάτων γραφικής ύλης και τοποθέτηση παραγγελιών

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν τα ακόλουθα:

  • Επιστολή εκδήλωσης ενδιαφέροντος.
  • Βιογραφικό σημείωμα στο οποίο να καταγράφεται και η κλινική εμπειρία τους.
  • Αποδεικτικά στοιχεία των προσόντων τους.

Οι αιτήσεις θα πρέπει να σταλούν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σε μορφή.pdf ή .doc) στο admin@monadikacenter.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” το αργότερο μέχρι τις 7 Απριλίου 2023Το Κέντρο μας βρίσκεται στον Κοτσιάτη και το ωράριο απασχόλησης είναι 11:30 π.μ. μέχρι 19:30 μ.μ. Δευτέρα με Παρασκευή.