AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος καταστήματος

G.D.L Trading Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος καταστήματος – Πάφος

Η Εταιρεία WELLGOODS (PAPHOS) LTD η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας και διανομής τροφίμων , ζητά να προσλάβει άμεσα Υπεύθυνο Καταστήματος.
Καθήκοντα:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πώληση εμπορευμάτων
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Καθαρισμός και ευπρεπισμός καταστήματος
  • Προώθηση προϊόντων στο κατάστημα
  • Αναπλήρωση προϊόντων στα ψυγεία και ράφια
  • Ταμείο
  • Τιμολόγηση
Προσόντα:
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια
  • Προηγούμενη πείρα σε εταιρεία τροφίμων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ενδιαφερόμενοι αιτητές παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@gdltrading.com με τίτλο: “Υπεύθυνος Καταστήματος – anergosjobs.com”