AD 8 code

G.D.L Trading Ltd: Θέση Εργασίας

G.D.L Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Πωλήτρια Καταστήματος

Η Εταιρεία P.S.F.S, μέλος του ομίλου G.D.L TRADING LTD, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας και διανομής τροφίμων ζητά να προσλάβει άμεσα Πωλήτρια Καταστήματος για πλήρη απασχόληση, στην Λάρνακα.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πώληση εμπορευμάτων
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Καθαρισμός και ευπρεπισμός καταστήματος
  • Προώθηση προϊόντων στο κατάστημα
  • Αναπλήρωση προϊόντων στα ψυγεία και ράφια
  • Ταμείο

Προσόντα:

  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Απόφοιτη δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια
  • Προηγούμενη πείρα σε εταιρεία τροφίμων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ενδιαφερόμενες αιτήτριες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@psffoods.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα χειριστούν με την αρμόζουσα προσοχή σύμφωνα με τον ΓΚΠΔ.