AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου

C.A Papaellinas Ltd: Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Ο Όμιλος Χ.Α.ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑΣ με ηγετική θέση στην εισαγωγή, διανομή και πώληση καταναλωτικών, καλλυντικών και φαρμακευτικών προϊόντων, όπως επίσης και με δυναμική παρουσία στον τομέα της λιανικής πώλησης με τα καταστήματα Beauty Line, Holland & Barrett, Yves Rocher και Beauty Outlet, ζητά να προσλάβει Λειτουργό Λογιστηρίου.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών στο σύστημα
  • Συμφιλιώσεις τραπεζών, πιστωτών και πελατών
  • Συνεργασία με συνεργάτες
  • Υποστήριξη εσωτερικών τμημάτων

Προσόντα:

  • Πτυχίο στον τομέα της Λογιστικής ή συναφή κλάδου
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση ΕRP συστημάτων και ιδιαίτερα SAP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση εργαλείων ανάλυσης και επεξεργασίας δεδομένων
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Πολύ καλές αναλυτικές ικανότητες
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ικανότητα συνεργασίας
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Πακέτο Απολαβών:

Το πακέτο απολαβών θα είναι ανάλογα με την εμπειρία και τα προσόντα και θα περιλαμβάνει 13ο μισθό, ταμείο προνοίας, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, ασφάλεια ζωής, έκπτωση στα προϊόντα του Ομίλου, συνεχής εκπαίδευση.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο recruitment@cap.com.cy, με τίτλο: “Βοηθός Λογιστηρίου – anergosjobs.com”

Πληροφορίες: 22741741

Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.