AD 8 code

Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια

Lavender Ltd: Ζητείται Λογιστής/ Λογίστρια – Λάρνακα

Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Λογιστικής
  • Τoυλάχιστον 3 χρόνια πείρα σε λογιστικό γραφείο
  • Γνώση διαχείρισης ΦΠΑ και Κοινωνικών Ασφαλίσεων
  • Γνώση χρήσης λογιστικού προγράμματος Sofia
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία και υποβολή των δηλώσεων ΦΠΑ
  • Τήρηση τραπεζικών λογαριασμών και μηνιαία συμφιλίωση με τις καταστάσεις τραπεζών
  • Ετοιμασία τριμηνιαίων οικονομικών καταστάσεων
  • Γενικά Λογιστικά καθήκοντα
  • Δημιουργία τιμολογίων
  • Καταγραφή και αρχειοθέτηση των εγγράφων και των αρχείων
  • Λογιστικές εγγραφές και συμφιλιώσεις πελατών και πιστωτών
  • Ετοιμασία Payroll

Μέρες εργασίας

  • Δευτέρα 08:30 – 17:30, Τρίτη 08:30 – 17:30, Τετάρτη 08:30 – 15:00, Πέμπτη 08:30 – 17:30, Παρασκευή 08:30 – 17:30
  • Υπάρχει ένα Σάββατο το μήνα 09:00 – 14:00

Απολαβές και ωφελήματα:

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών, αναλόγως προσόντων και της επαγγελματικής πείρας.

Αιτήσεις:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr.doros2023@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή στο τηλέφωνο 99446650.