AD 8 code

G.D.L. Trading Ltd: Θέσεις Εργασίας

G.D.L. Trading Ltd: Ζητούνται Διανομείς – Αμμόχωστος

Ο Όμιλος Εταιρειών G.D.L. TRADING LTD, ο οποίος δραστηριοποιείται στον τομέα της εισαγωγής και διανομής  προϊόντων ζητά να προσλάβει άμεσα Διανομείς στην Αμμόχωστο.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Φόρτωση παραγγελιών
  • Διανομή και παράδοση παραγγελιών

Προσόντα:

  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού
  • Βασική γνώση Αγγλικών
  • Ακεραιότητα Χαρακτήρα
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια

Προηγούμενη πείρα σε προώθηση τροφίμων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ενδιαφερόμενοι αιτητές παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@gdltrading.com με τίτλο: “Διανομείς – Αμμόχωστος – anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις τυγχάνουν διακριτικής επεξεργασίας διασφαλίζοντας την πλήρη συμμόρφωση της εταιρείας με τον ΓΚΠΔ.