AD 8 code

Ζητείται Brand Ambassador

Ζητείται Brand Ambassador – Λευκωσία

Η PHBC CORPORATION αποτελεί μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες μάρκετινγκ και διαφήμισης. Αναλαμβάνει τους τομείς της διαφήμισης, της έρευνας αγοράς, της εξυπηρέτησης πελατών και των δημοσίων σχέσεων.

Μεγαλύτερος στόχος της εταιρείας είναι να εξυπηρετεί τους πελάτες της με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, να κατανοεί τις ανάγκες τους και να τους προσφέρει αυτό που τους ταιριάζει.

Αρμοδιότητες Ρόλου:

  • Εκπροσώπηση μεγάλων  πελατών
  • Διαχείριση ομάδας συνεργατών
  • Επικοινωνία με Πελάτες
  • Αναγνώριση αναγκών των πελατών και παροχή βέλτιστης εξυπηρέτησης

Προσόντα Υποψηφίου:

  • Άριστη γνώση Ελληνικών και καλή γνώση Αγγλικών
  • Πτυχίο στο Μάρκετινγκ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Φιλόδοξος χαρακτήρας με ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα Εργασίας υπό πίεση
  • Ηγετικές ικανότητες

Παροχές:

  • Ευκαιρίες επιτυχίας επαγγελματικών στόχων
  • Επαγγελματική ανέλιξη και εξέλιξη
  • Εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Εξειδικευμένο πρόγραμμα πιστοποιήσεων
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Αξιοκρατικό και επαγγελματικό περιβάλλον

Ονειρεύεσαι και εσύ καριέρα στις πωλήσεις και την εξυπηρέτηση πελατών; Στείλε άμεσα το βιογραφικό σου στο: info@phoenixbccy.com μέχρι τις 17 Μαρτίου 2023

(AD-PP-132)