AD 8 code

S. Kaniklides (Cyprus) Ltd: Θέσεις Εργασίας

S. Kaniklides (Cyprus) Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία και Λεμεσός

H S. Kaniklides (Cyprus) Limited, με έδρα τη Λευκωσία και με ηγετική θέση στην ψηφιοποίηση, φύλαξη και διαχείριση αρχείου, ζητά να προσλάβει άτομα για εργασία στην Λευκωσία ή στην Λεμεσό στην θέση του ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΨΗΦΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και Επεξεργασία εγγραφών
  • Ψηφιοποίηση εγγράφων με τη χρήση εξειδικευμένων μηχανημάτων
  • Καταχώρηση στοιχείων στο μηχανογραφικό σύστημα της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασικές γνώσεις-χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Εργατικότητα, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας και εχεμύθεια
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Απαραίτητη κατοχή λευκού ποινικού μητρώου.

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruitment@kaniklides.com διευκρινίζοντας : “Λεμεσός – anergosjobs.com” ή “Λευκωσία – anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.