AD 8 code

G.K. Marketing LAB Services Ltd: Θέση Εργασίας

G.K. Marketing LAB Services Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών & Πωλήσεων

Αν οι επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες είναι αυτά που σε χαρακτηρίζουν, τότε σε θέλουμε στην ομάδα μας.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών & συνεργατών μέσω τηλεφώνου και emails
  • Τηλεφωνική προώθηση σεμιναρίων σε ενδιαφερόμενους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ομαδικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα

Θα υπάρξει εκπαίδευση και καθοδήγηση

Η θέση είναι για απογευματινή μερική απασχόληση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@marketinglab.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”