AD 8 code

Ζητείται Πολυτεχνίτης (μισθός από €2.000)

GEP Buildings: Ζητείται Πολυτεχνίτης (μισθός από €2.000) – Λάρνακα

Εργοληπτική εταιρεία, GEP Buildings με έδρα στην Λάρνακα αναζητά για μια μόνιμη θέση εργασίας:

Έμπειρος Πολυτεχνίτης για καθοδήγηση μικρής ομάδας εργατών σε οικοδομές.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 10 χρόνια εμπειρία σε όλους τους κλάδους οικοδομής, εφαρμογής γυψοσανίδας και στην ανάγνωση και υλοποίηση σχεδίων και οδηγιών.
  • Εμπειρία σε κατασκευαστικές εργασίες από την έναρξη της ανάπτυξης έως την τελική παράδοση ολοκληρωμένου έργου.
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Άδεια οδηγού
  • Κάτοικος Λάρνακας
  • Διαθέτει πολύ καλή σωματική αντοχή και φυσική κατάσταση για να εκτελέσει τις απαιτουμενές ευθύνες του.

Καθήκοντα:

  • Καθοδηγεί μικρή ομάδα τεχνιτών σε οικοδομές
  • Εκτέλεση εργασιών κατασκευής και ανακαίνισης
  • Διαβάζει σχέδια, οδηγίες ή προδιαγραφές για να καθορίσει τις εργασιακές δραστηριότητες
  • Συνεργασία με ομάδα εργατών-οικοδομών για την προετοιμασία του εργοταξίου
  • Φόρτωση και εκφόρτωση οικοδομικών υλικών, εργαλείων ή/και εξοπλισμού στις απαραίτητες τοποθεσίες
  • Συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση προσωρινών κατασκευών και σκαλωσιών.
  • Συνεργασία και συντονισμός συμβασιούχων π.χ. υδραυλικών, ηλεκτρολόγων, ξυλουργών.
  • Βοήθεια στη μεταφορά βαρέων υλικών ή εξοπλισμού.
  • Ανάμιξη, έκχυση και ισοπέδωση σκυροδέματος χρησιμοποιώντας τον απαραίτητο εξοπλισμό και εργαλεία.
  • Χειρισμός παντός τύπου μηχανημάτων κατασκευής.

Μισθός: Ανάλογα με εμπειρία αρχίζοντας από €2,000 μηνιαία

Ελκυστικό πακέτο Οφελών:

  • 13ος μισθός
  • Εξαιρετική ιδιωτική ασφάλεια υγείας
  • Χρήματα μπόνους

Ενδιαφερόμενοι: Να καλέσουν στο 24332433