AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου (μισθός: €1.000 – €1.300)

Β & Α THE BEST MCC LTD: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Η Εταιρεία Β & Α THE BEST MCC LTD η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής οργανωμένων υπηρεσιών καθαρισμού/υγιεινής και συντήρησης, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση Βοηθού Λογιστηρίου στο γραφείο της στη Λευκωσία, Βιομηχανική Στροβόλου:

Προσόντα:

  • Γνώσεις Λογιστικής επιπέδου Elementary ή Intermediate
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Λογισμικών Προγραμμάτων (απαραίτητα Word & Excel)
  • Καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση λογισμικού προγράμματος SAP

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών
  • Συμφιλίωση προμηθευτών, χρεωστών και τραπεζικών λογαριασμών
  • Ετοιμασία πληρωμών προμηθευτών, Φ.Π.Α κ.λ.π.
  • Αρχειοθέτηση

Προδιαγραφές & Ωφελήματα:

  • Ημέρες : Δευτέρα – Παρασκευή
  • Ωράριο : 08:00 – 17:30 (με διάλειμμα)
  • Μισθός : 1.000,00€ – 1.300,00€ αναλόγως προσόντων και πείρας

Βιογραφικά θα πρέπει να υποβληθούν το συντομότερο μέσω,

e-mail: reception@thebestmcc.com με τίτλο: “anergosjobs.com” ή fax: 22318761

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλ. 22454800.