AD 8 code

Vetagrica Ltd: Θέση Εργασίας

Vetagrica Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Πωλητής /ρια – Διανομέας (Διπλός Ρόλος)

Η φαρμακευτική εταιρεία Vetagrica Ltd, μέλος του Ομίλου MSJGroup, επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή/ρια – Διανομέα κτηνιατρικών προϊόντων, πλήρους απασχόλησης στο κέντρο διανομής στην Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Επισκέψεις σε υφιστάμενους πελάτες της εταιρείας, προώθηση προϊόντων και λήψη παραγγελιών με συστηματικές προγραμματισμένες επισκέψεις στην αγορά
  • Διεκπεραίωση ως προς την προετοιμασία παραγγελιών
  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων και μεταφορά από/στο όχημα διανομής
  • Αποτελεσματική παράδοση παραγγελιών σε Παγκύπρια βάση
  • Εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με την εμπορική πολιτική της εταιρείας
  • Παροχή βοήθειας στην λειτουργία της αποθήκης με τις ημερήσιες παραγγελίες

Προσόντα & Εμπειρία

  • Απολυτήριο αναγνωρισμένης σχολής μέσης εκπαίδευσης
  • Πανεπιστημιακός τίτλος θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Βασική χρήση γνώσης Η/Υ – MSOffice.
  • Δυναμική προσωπικότητα, με πολύ καλές ικανότητες στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
  • Πνεύμα Συνεργασίας
  • Άδεια οδήγησης Περονοφόρου οχήματος και Άδεια Φορτηγού θα θεωρηθεί, ως επιπρόσθετο προσόν
  • Τυχόν σχετική εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Αγάπη προς τα ζώα

Η Εταιρεία Προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ειδική έκπτωση για το προσωπικό σε καταναλωτικά προϊόντα Υγείας του ΟμίλουMSJ
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωσης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν αίτηση μέχρι και τις: 14/01/2023 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: office.administration@vetagrica.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.