AD 8 code

Ζητούνται Αισθητικοί

Medi Jeunesse: Ζητούνται Αισθητικοί – Λευκωσία και Λεμεσός

Τα κέντρα ιατρικής αισθητικής MEDI JEUNESSE τα πλέον γνωστά και έγκριτα σε Ελλάδα και Κύπρο με πάνω από 30 χρόνια πορείας, πρωταγωνιστές στο χώρο της Κοσμητικής Ιατρικής με Πάθος και Σεβασμό απέναντι σε Μέλη και Συνεργάτες, είναι συνεχώς σε αναζήτηση νέων αξιόλογων ατόμων.

Θέση: Αισθητικοί / Beauticians

Καθήκοντα: Διεξαγωγή θεραπειών βάσει πρωτοκόλλων – Ορθή και ευγενική εξυπηρέτηση μελών – Συμβάλλει ενεργά στη γενικότερη εύρυθμη λειτουργία του κέντρου

Προσόντα: Δίπλωμα στο τομέα της αισθητικής – Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες – Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας

Θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα: Προϋπηρεσία στον τομέα των καλλυντικών προϊόντων και αισθητικής ή Γνώση της Ρωσικής γλώσσας

Πλεονεκτήματα εργασίας: Πλήρης απασχόληση – Ικανοποιητικός μισθός βάσει προσόντων – Παροχή εκτεταμένης εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο managerlimassol@medijeunesse.com ή στο nicosia@medijeunesse.com  με τίτλο: “anergosjobs.com”

Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 77775353 για οποιεσδήποτε περαιτέρω διευκρινήσεις.