AD 8 code

Vangelis Eleftheriou & Co. Ltd: Θέση Εργασίας

Vangelis Eleftheriou & Co. Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Junior Business Consultant

Ο συμβουλευτικός οργανισμός Vangelis Eleftheriou & Co. Ltd θα ήθελε να εργοδοτήσει ένα άτομο στη θέση ‘Junior Business Consultant’.

Στα καθήκοντα του ατόμου το οποίο θα επιλεγεί, περιλαμβάνεται:

  • Ο καταρτισμός αιτήσεων ένταξης σε σχέδια χορηγιών της Ευρωπαϊκής Ένωσης και της Κυπριακής Δημοκρατίας
  • Η συλλογή και επεξεργασία οικονομικών δεδομένων
  • Η διαχείριση έργων

Για επιτυχή εκτέλεση των καθηκόντων της θέσης, παρακαλούνται όπως εκδηλώσουν ενδιαφέρον άτομα τα οποία διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα και χαρακτηριστικά:

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας (αποτελεί κύριο προσόν της θέσης)
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο
  • Μέχρι 6 μήνες εργασιακή εμπειρία (σε οποιαδήποτε εργασιακή θέση)
  • Πολύ καλή γνώση των εφαρμογών MS Word, PowerPoint και Excel
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Οποιαδήποτε πιστοποίηση πολύ καλής γνώσης της Ελληνικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Χαρακτηριστικά υποψηφίου:

  • Αυτοπειθαρχία
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες
  • Διάθεση για συνεχή εκμάθηση και ανάπτυξη γνώσεων και ικανοτήτων σχετικών με τα καθήκοντα της θέσης

Ωράριο και χώρος εργασίας:

  • Το άτομο το οποίο θα επιλεγεί, θα πρέπει να είναι σε θέση να εργάζεται σε ποσοστό 60% περίπου του εργασιακού χρόνου από το σπίτι.
  • 20% του εργασιακού χρόνου θα αφιερώνεται εντός των εγκαταστάσεων των πελατών και στην παρουσία έμπειρου συμβούλου επιχειρήσεων.
  • 20% του εργασιακού χρόνου θα αφιερώνεται σε κατ’ ιδίαν συναντήσεις με τον άμεσα υπεύθυνο σύμβουλο επιχειρήσεων για σκοπούς εκπαίδευσης και προγραμματισμού έργων.

Το ωράριο εργασίας είναι ευέλικτο.

Μηνιαίες μεικτές απολαβές θέσης: €1,000

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση admin@vangeliseleftheriou.com με τίτλο: “anergosjobs.com”  μαζί με επιστολή έκτασης μέχρι μια σελίδα στην οποία να επεξηγούν στα Ελληνικά, τους λόγους για τους οποίους θεωρούν τον εαυτό τους κατάλληλο για τη συγκεκριμένη εργασιακή θέση.