AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

PNG Safety Ltd: Θέσεις εργασίας

PNG Safety Ltd: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία PNG SAFETY LTD ζητά να προσλάβει άτομα στο τμήμα Αποθήκης και Διανομής.

Καθήκοντα:
• Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίησης στην αποθήκη
• Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών/εξυπηρέτηση πελατών
• Τροφοδότηση προϊόντων στα ράφια του καταστήματος
• Οργάνωση και απογραφή της αποθήκης
• Ετοιμασία παραγγελιών και παράδοση στον πελάτη
Προσόντα:
• Απόφοιτος λυκείου
• Κάτοχος διπλώματος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου manual
• Πείρα σε παρόμοια θέση
• Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
• Υπευθυνότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα
• Ομαδικό πνεύμα και καλή επικοινωνία
• Λευκό ποινικό μητρώο
Άλλες Πληροφορίες:
• Ωράριο εργασίας 08:00 – 17:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)
• Εργασία πλήρους απασχόληση
• Ευχάριστο περιβάλλον με ευκαιρίες ανέλιξης
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers.png@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA