AD 8 code

Ζητείται Χειριστής Κέντρου Λήψης Σημάτων

Krypto Security Cyprus Ltd: Ζητείται Χειριστής Κέντρου Λήψης Σημάτων – Λεμεσός

Σου αρέσει να αποτρέπεις τον κίνδυνο; Συνηθίζεις να παίρνεις πρωτοβουλίες και να δρας κάτω από πίεση; Εάν είσαι υπεύθυνο άτομο και θα ήθελες να γίνεις μέλος της ομάδας μας κάνε την αίτηση σου τώρα.

Ευθύνες:

  • Παρακολουθεί, εντοπίζει, διερευνά και επιβεβαιώνει συναγερμούς που λαμβάνει στο σύστημα παρακολούθησης
  • Παρακολουθεί τη σωστή ροή των πληροφοριών στο σύστημα και ενημερώνει τα κατάλληλα πρόσωπα
  • Διατηρεί ηλεκτρονικά αρχεία
  • Διαχειρίζεται το τηλεφωνικό κέντρο
  • Άμεση και αποτελεσματική ανταπόκριση σε όλα τα θέματα καθόλη την διάρκεια της βάρδιας
  • Αναζητεί ευκαιρίες εκπαίδευσης στον τομέα του
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ικανότητα επικοινωνίας μέσω τηλεφώνου
  • Γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εχεμύθεια και Αξιοπιστία
  • Ομαδικότητα
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Οφέλη:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • 13ος μισθός
  • Σχέδιο Υγείας

Όλες οι αιτήσεις θα παραμείνουν εμπιστευτικές. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@krypto.com.cy, έχοντας σαν θέμα τον κωδικό: TUMOC – anergosjobs.com